22 kwietnia, 2024

Elektrostymulacja, czyli trening EMS, to szybko rozwijająca się forma ćwiczeń. Kombinezon wykorzystuje stymulację elektryczną do zwiększenia efektów regularnych treningów. System treningowy EMS łączy najnowsze osiągnięcia w dziedzinie elektrycznej stymulacji mięśni z najnowszą technologią fitness.

Co daje trening EMS

Trening EMS to sposób na pozytywny wpływ na Twoje ciało i Twoje życie. Program ten wykorzystuje impulsy elektryczne do tworzenia siły, wytrzymałości i nie tylko, poprzez stymulację mięśni prądami elektrycznymi w wygodnym, łatwym w użyciu kombinezonie. Stań się bardziej sprawny i zdrowy z treningiem EMS! Kombinezon treningowy EMS został zaprojektowany, aby pomóc ludziom trenować w domu i na siłowni. Pomoże Ci zwiększyć siłę i elastyczność, spalić kalorie i dodać definicję mięśni do określonych obszarów ciała. Na stronie producenta można dowiedzieć się więcej o zaletach EMS: https://impulsetraining.pl/

Trening EMS w domu czy na siłowni?

Trening EMS to bezpieczny, skuteczny i łatwy sposób na utrzymanie formy w domu. Trening EMS jest idealny do treningu w domu, ponieważ jest ukierunkowany na grupy mięśni, nad którymi trzeba pracować, a nie na konwencjonalne maszyny na siłowni. Dzięki EMS możesz naprawdę wycelować w obszary, które wymagają najwięcej pracy i trenować je niezależnie, co pomaga zapobiegać brakowi równowagi mięśniowej. Może być również stosowany w celu zmniejszenia bolesności mięśni podczas regeneracji i zmniejszenia czasu potrzebnego organizmowi do odzyskania sił po intensywnych treningach.