22 kwietnia, 2024

Nareszcie przybyło moje wymarzone lato. Dalej chodzę do okrutnej roboty, jednakże zaczęłam już rozmyślać o przyszłych wakacjach. Wolne zaplanowałam na koniec przyszłego miesiąca, także już za kilka chwil będę mogła wreszcie odpocząć. Swoje wczasy zorganizowałam tak, że mam pewność, iż wyjazd będzie niesamowitą przygodą!

Początkowo ze znajomymi planowaliśmy wyruszyć za granicę. Każdego roku odwiedzamy Bułgarię, która wcale mi się nie nudzi, jednakże tym razem woleliśmy zaznać czegoś zupełnie innego. A jeśli odwiedzilibyśmy bałtyckie morze? W końcu Bałtyk również jest całkiem ciekawym miejscem, a wypoczynek nad nim nie musi oznaczać zawsze wylegiwania się na plaży. Dodatkowo, aktualnie nie pragnę akurat oddalać się od swojego państwa, bo martwi mnie to wszystko, co dzieje się za granicą. Wolę przeczekać ten ciężki etap we własnym bezpiecznym kraju.

Urlop przeżyję więc nad polskim morzem. Nie planuję jednak nocować w luksusowym, hotelowym pokoju, ponieważ postanowiliśmy zarezerwować sobie wolny plac na terenie campingowym. Wyjeżdżamy z własnymi namiotami i karimatami, rozbijamy obozowisko, a później urządzamy sobie małą szkółkę przetrwania. Zamierzamy zabrać z domu jak najmniejszą kwotę pieniędzy i spróbować spędzić wspaniałe wakacje niewielkim nakładem. Będziemy kąpać się, opalać się, spacerować oraz zwiedzać co ciekawsze zabytki, za co prawie nic nie będziemy musieli płacić.

Jestem tak podekscytowana całym planem, że od niedawna skreślam dni do mojego wypoczynku. Będziemy podróżować pociągiem, więc nawet podróż będzie całkiem przyjemna, ponieważ ostatnio jechałam koleją kilkanaście miesięcy temu. A najważniejsze jest to, iż nareszcie będę mogła spędzić więcej czasu z najlepszymi przyjaciółmi. Ubóstwiam ich, tak więc moje wczasy z pewnością się udadzą!