5 grudnia, 2023

Basen stelażowy Intex jest propozycją wręcz idealną dla wszystkich miłośników kąpieli pod gołym niebem. Są one na pewno droższe od typów basenów rozkładanych pozostałych, ale za to basen stelażowy Intex jest inwestycją na naprawdę wiele sezonów. Jeśli się zastanawiacie, czy kupić basen rozporowy, czy też stelażowy, to zdecydowanie polecamy ten na stelażu. Sprawdźmy czym te rodzaje basenów się od siebie różnią.

Tak naprawdę to istnieją cztery typy główne ogrodowych rozkładanych basenów. Są to baseny rozporowe, dmuchane, stelażowe, czy też dmuchane w typie jacuzzi. W stelażowym basenie ścianki są utrzymywane w pionowej pozycji poprzez specjalny stelaż. Dzięki temu stelażowe basenu mogą być naprawdę wysokie oraz duże. Długość prostokątnych modeli nawet dochodzą do dziesięciu, czy też dwunastu metrów. Użytkownicy doceniają także możliwości wszelkich ustawień, wytrzymałość, stabilność, jak i wygodę wchodzenia oraz wychodzenia. Warto basen ten połączyć z drabinką. Jednak stelażowy basen należy do rozwiązań stosunkowo drogich oraz czasochłonnych w montażu. Zdecydowanie dłużej się go rozkłada od rozporowego modelu. Wymaga także on ustawienia na podłożu odpowiednim. Najlepiej umieśćmy go na podbudowie wykonanej z wylewki, czy też z kostki brukowej.

Na pewno basen ogrodowy jest fantastyczną sprawą. Docenimy go szczególnie w upały. Co jak co, ale upałów w naszym kraju jest coraz więcej, a więc warto zainwestować w basen ogrodowy. Na pewno każdy z nas znajdzie basen, który spełni wszelkie nasze oczekiwania oraz zmieści się w naszym domowym budżecie.