22 kwietnia, 2024

Remont jest jedną z najbardziej ekscytujących rzeczy, które mogą się przydarzyć Twojemu domowi. Ale jeśli chodzi o remont, porządek powinien być pierwszą rzeczą, o którą powinieneś zadbać. No właśnie, jak to zrobić? Aby uzyskać swój remont w doskonały sposób, oto kilka wskazówek.

 

-Upewnij się, że wszystkie meble są odstawione i bezpieczne. Jeśli jest jakiś mebel, którego nie używasz często lub nie ma wartości praktycznej, przenieś go z pokoju. Musisz chronić wszystko, co jest dekoracyjne lub drogie. Jeśli to możliwe, przechowuj je w innym pokoju lub w garażu. I upewnij się, że przykryjesz wszystko ochraniaczem na kurz.

 

Teraz przygotuj się na bałagan, ponieważ pył budowlany będzie wszędzie. Najlepiej założyć maskę i odzież ochronną, taką jak rękawice i okulary ochronne, aby nie wdychać żadnych cząstek unoszących się w powietrzu ani nie dostać gruzu na ręce lub twarz.

Po tych wszystkich przygotowaniach, teraz czas na sprzątanie – najważniejszą część remontu! Musisz oczyścić każdy dzień od góry do dołu, zanim pracownicy przyjdą następnego dnia i pracować na wszystkich powierzchniach, nawet tych trudno dostępnych miejscach, takich jak rogi sufitu lub góry szafek. Do mycia okien i luster używaj miękkich ściereczek i gąbek. Więcej informacji na temat porządków znajdziesz na stronie https://uporzadkowane.pl/ .