29 września, 2023

Chociaż łazienka powinna być przede wszystkim optymalnie praktyczna i funkcjonalna, to jednak dodatkowo może być estetyczna i charakteryzować się konkretnym stylem, aby móc z niej korzystać w pełnym komforcie. Właśnie w łazience realizowane są przecież nie tylko podstawowe zabiegi higieniczne, ale również te pielęgnacyjne i relaksacyjne. Dzisiaj ogromną popularnością cieszy się aranżacja łazienkowej przestrzeni w stylu SPA. Dowiedz się, jak stworzyć naturalną atmosferę w tym pomieszczeniu. 

 

Biel i drewno 

Większość projektantów wnętrz potwierdza, że łazienka w stylu SPA powinna być urządzona z przewagą klasycznej bieli, ale głównym dodatkiem dekoracyjnym ma być również drewno albo elementy, które je imitują. Sprawdź ofertę na http://projekt-remont.waw.pl/oferta/remonty-wykonczenia-lazienek/ i przekonaj się, jak łatwo stworzyć klimat rodem z gabinetu odnowy biologicznej. 

Białe mogą być płytki ścienne i armatura, obudowa wanny czy kabiny prysznicowej niech imituje naturalne deski. Pamiętaj, że atmosferę SPA stworzysz, decydując się na konkretne dodatki łazienkowe. 

 

Akcesoria łazienkowe w stylu SPA 

Deska z drewna bambusowego na wannę, drewniany dozownik na mydło, białe, miękkie ręczniki i puszysty dywanik, to tylko niektóre z akcentów, które pomogą stworzyć klimat SPA. Koniecznie zadbaj o to, aby w łazienkowej przestrzeni pojawiła się dekoracja w postaci żywej roślinności. Bez problemu znajdziesz kwiaty, które świetnie poradzą sobie w tych wyjątkowych warunkach.