5 marca, 2024

Nie ma twardych i szybkich zasad, jeśli chodzi o stylizację sneakersów. W większości przypadków jest to dobra rzecz, ponieważ pozwala Ci na dowolną zabawę z wyglądem, ale może również prowadzić do frustracji związanej z tym, że nie wiesz, z czym je nosić.

W końcu tak naprawdę nie pasują do niczego – przynajmniej nie w tradycyjnym sensie dopasowania. A każdy, kto twierdzi inaczej, prawdopodobnie po prostu za bardzo się stara (lub jest opłacany przez firmę produkującą trampki). W związku z tym, oto kilka wskazówek, jak stylizować sneakersy w sposób, który będzie dla Ciebie odpowiedni:

1) Rozegraj swój osobisty styl i ulubione kolory. Jeśli uwielbiasz odważne wzory i jaskrawe kolory, nie krępuj się połączyć swoich sneakersów z równie krzykliwą koszulką lub skarpetkami. Jeśli jesteś zwolennikiem czerni i bieli, nie martw się – nadal możesz nosić swoje trampki do całkowicie czarnego stroju. Zrób coś nieoczekiwanego, na przykład załóż spodnie w innym odcieniu szarości. Kluczem tutaj jest noszenie rzeczy, które pasują do Twojego osobistego gustu.

2) Mieszaj tekstury. Pamiętaj, że materiały, z których wykonane są trampki, różnią się w zależności od marki, a nawet modelu (a czasem w obrębie tej samej marki).

Więcej artykułów na temat stylizacji znajdziesz na stronie https://allbeauties.pl/ .