22 kwietnia, 2024

Sypialnia to najbardziej intymna przestrzeń w domu. Dlatego warto wykorzystać ją do wyrażenia swojej osobowości. Czy chcesz być modernistą? A może chcesz otoczyć się akcentami natury? A co z praktycznością? Wybór donic do sypialni jest bardzo duży, a wszystkie są piękne i funkcjonalne. Ale, jak w każdym aspekcie dekoracji wnętrz, ważne jest, aby zrozumieć, jaki rodzaj donic będzie najlepiej pasował do Twojego pokoju.

beton

Beton to świetny wybór do nowoczesnej sypialni, jeśli chcesz wykorzystać jego industrialny wygląd. Zwykła betonowa donica bez dodatkowych szczegółów będzie pasować do każdego stylu, więc jest idealna, jeśli twój pokój ma ogólny minimalistyczny wystrój. Dobrze komponuje się również z elementem dekoracyjnym, takim jak wezgłowie wykonane z metalu lub drewna, czy rama łóżka wykonana z podobnych materiałów.

beton≈ceramiczny

Jeśli chcesz czegoś ciekawszego niż zwykły beton, możesz zamiast niego chwycić za ceramiczną donicę. Istnieje wiele wariantów do wyboru: donice ceramiczne mogą mieć różne kolory (niebieski lub biały) i kształty (kwadratowe lub okrągłe). Ceramiczne donice wyglądają szczególnie ładnie, gdy dekorujemy pokój o naturalnym schemacie kolorów – zwłaszcza białe lub jasnoszare ściany i ciemnobrązowe meble.

 

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://calmmy.pl/ .