29 września, 2023

Twoim marzeniem od zawsze była stylowa wanna na ozdobnych nóżkach? Modele wolnostojące są obecnie bardzo popularne, dlatego najwyższy czas stworzyć wymarzoną łazienkę. Warto jednak pamiętać, że taki produkt powinien pasować do aranżacji pomieszczenia. Sprawdź, do jakich stylów wnętrz pasują wanny na nóżkach.

Styl retro

Wanny wolnostojące na nóżkach idealnie wpisują się w klimaty retro. Często taki element wyposażenia jest wręcz pierwszym skojarzeniem z łazienką inspirowaną wnętrzami z przeszłości. Pod adresem https://superlazienki.pl/k/wanny/wolnostojace/ można znaleźć oryginalne modele, do których można wybrać stylowe nogi z pięknymi rzeźbieniami. Warto również sięgnąć po podobne baterie w stylu retro.

Styl glamour

Charakterystycznie wygięte nóżki z delikatnymi zdobieniami to jeden ze znaków rozpoznawczych mebli glamour. Wanna wolnostojąca na takich nóżkach na pewno będzie zatem świetnym uzupełnieniem aranżacji w tym popularnym stylu. Można nawet śmiało sięgnąć po złoty kolor, który jest mile widziany we wnętrzach glamour. Wyjątkowo ekskluzywny efekt można uzyskać dzięki m.in. wannie z efektem marmuru ze sklepu online superlazienki.pl.

Styl prowansalski

Łazienki inspirowane aranżacjami z wiejskich posiadłości we francuskiej Prowansji są eleganckie i przytulne. Choć nie ma w nich miejsca na przepych, to jednocześnie mile widziane są klasyczne elementy wyposażenia z nutą przeszłości. Takie wymagania bez wątpienia spełniają wanny wolnostojące na nóżkach. Najlepiej sprawdzą się prawdopodobnie nogi w białym kolorze, można też bez obaw postawić na srebro bądź stal.