5 marca, 2024

O ile nie jesteś artystą makijażu, który regularnie pracuje z klientami, prawdopodobnie nie potrzebujesz każdego gadżetu w swoim domu, który obiecuje, że sprawi, że będziesz wyglądać lepiej. To powiedziawszy, znalazłem kilka urządzeń kosmetycznych, które naprawdę pomagają mi w domu i myślę, że wiele z nich warto mieć, jeśli szukasz poprawy swojej skóry.

 

-Ioniczna szczotka do twarzy:To urządzenie oscyluje z wysoką częstotliwością, co tworzy pole elektryczne, które otwiera pory i stymuluje przepływ krwi. Wyrównuje koloryt skóry i sprawia, że pory są mniejsze, dzięki czemu są mniej widoczne.

 

-Urządzenie do terapii LED:Światła LED mają stymulować produkcję kolagenu poprzez zastosowanie terapii czerwonym światłem. Używam go do redukcji blizn potrądzikowych oraz jako ogólnego zabiegu przeciwstarzeniowego, ponieważ długość fal, których używa, ma pozytywny wpływ na zmarszczki, przebarwienia i zwiotczałą skórę.

 

-Urządzenie do mikrodermabrazji:Urządzenie to posiada na jednym końcu szczotkę do złuszczania lub usuwania martwych komórek skóry, a na drugim końcu końcówkę ssącą do wyciągania zanieczyszczeń z zatkanych porów. Używam tego urządzenia około raz lub dwa razy w tygodniu, aby usunąć martwy naskórek i utrzymać moje pory czyste.

 

Więcej artykułów na temat akcesoriów urodowych znajdziesz na stronie https://detaille.pl/ .