5 marca, 2024

Twój tablet jest cennym dobrem i chociaż jest to element inwestycyjny, nadal chcesz zrobić wszystko, aby utrzymać go w nieskazitelnym stanie. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić jest zakup etui, ponieważ bez niego prawdopodobnie upuścisz lub porysujesz swój tablet. Jeśli etui posiada osłonę ekranu, to jest to dodatkowy bonus. Jeśli nie, upewnij się, że go masz! Ochraniacz ekranu zapobiega zarysowaniom i utrzymuje ekran w czystości.

 

Drugą rzeczą, którą powinieneś zrobić jest zakup szklanej osłony ekranu (znanej również jako szkło hartowane). Chociaż może być trudno zobaczyć przez szkło, to jest dobra rzecz: jeśli nie można zobaczyć smugi na ekranie z zewnątrz to nikt inny nie może! Szkło powinno być tak samo ochronne jak zwykły ochraniacz ekranu, ale ponieważ jest wykonane ze szkła hartowanego, weźmie więcej uderzenia przed złamaniem.

 

Niezależnie od rodzaju etui lub osłony ekranu wybierzesz, upewnij się, że materiał pozwala na łatwy dostęp do wszystkich portów i przycisków, tak aby nie utrudniać korzystania z tabletu. Więcej na temat technologii znajdziesz na stronie https://techjoy.pl/ .