5 marca, 2024

Profesjonaliści w dziedzinie marketingu polegają na technologii, która pomaga we wszystkich aspektach ich pracy. Bez niej nie można by zapewnić klientom najlepszych możliwych usług ani pozostać konkurencyjnym na dzisiejszym rynku. 5 ulubionych narzędzi technologicznych jest wymienionych poniżej:

 

  1. Google Analytics – To narzędzie pozwala zobaczyć, czego ludzie szukają i skąd pochodzą. Dostarcza szczegółowych informacji o demografii i zachowaniu odwiedzających, co jest niezwykle przydatne, gdy próbuję zoptymalizować treści i poprawić współczynniki konwersji.

 

  1. Survey Monkey – używa się tej platformy do zbierania danych od klientów i potencjalnych leadów; pozwala szybko tworzyć ankiety i zbierać odpowiedzi od szerokiego grona osób w krótkim czasie. Ankiety są świetne do uzyskania informacji zwrotnej na temat produktu lub usługi, pomiaru satysfakcji klienta i identyfikacji trendów.

 

  1. Excel – Ten program pozwala na tworzenie potężnych arkuszy kalkulacyjnych, które mogą pomóc mi śledzić wyniki sprzedaży i wydatki lub mogą być wykorzystane do analizy sukcesu danej kampanii marketingowej.

 

  1. Kalendarz Google – To narzędzie jest nieocenione, ponieważ pozwala trzymać wszystko w jednym miejscu, takie jak ważne terminy, spotkania, wydarzenia i podróże. Wszystkie spotkania mogą być synchronizowane na kilku urządzeniach, dzięki czemu nigdy się nie spóźnisz. 

Więcej na temat technologii znajdziesz na stronie https://supertechnology.pl/ .